Kviečiame į Vilniaus knygų mugės edukacijų salę!

Pagaliau, po pertraukos, vėl startuoja knygų mugė! Mūsų šauni komanda – Daiva, Skaidra, Neringa, Asta, Dalia, Janina ir Justina – lauks jūsų edukacijų erdvėje ketvirtadieninį 12 ir 13 val., o penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį – 11 ir 12 val.

Edukacija „Galiu kitaip: turiu disleksiją, mąstau vaizdiniais“ – tai patirtys, vedančios į disleksiją (skaitymo sutrikimą) turinčių vaikų pasaulį, atveriančios didesnį supratimą, girdėjimą, susikalbėjimą.

Kaip disleksiją turintis draugas mato raides ir tekstą? Kaip jis jaučiasi, kai tenka skaityti prieš klasę? Ar tikrai garsinės knygos jam gali padėti?

Atliksime smagias praktines užduotis – rašysime raides „su paslaptimi“, skaitysime tekstą tokį, kokį jį mato disleksiją turintis draugas. Aptarsime, kaip sekėsi, kas buvo sunkiausia ir ką galime padaryti, kad skaitymas ir knygos teiktų džiaugsmo visiems. Nes mes visi galime, tik skirtingai!

Taip pat pakviesime išbandyti garsines knygas ir pavartyti knygelę „Apie disleksiją paprastai“ (o gal kažkas ir gaus ją dovanų?.. Kas žino).

Iki pasimatymo Vilniaus knygų mugės Jaunųjų skaitytojų salėje, bibliotekų erdvėje!